Yandex Kaydol-Yandex Mail Kur

Ülkemize hızlı bir şekilde giriş yapan ve vatandaşlarımız tarafından yüksek ilgi ve alaka ile karşılaşan Yandex hızlı bir şekilde ülkemiz içerisinde tüm
hizmetlerini açıyor. Yandex’in Türkiye için açmış olduğu bir ofis bulunmakta ve bu ofiste sürekli olarak hizmetler güncelleniyor. Yandex’in hizmetlerinden bir tanesi olan Yandex Mail hakkında bugün sizlere bilgi vereceğiz.

YANDEX MAIL’E KAYIT OL
Yazımızın içerisinde; ”Yandex mail’e nasıl kayıt olunulur?” ve ”Yandex mail ne işe yarar?” gibi bilgiler vereceğiz. Diğer mailleşme sistemlerinde olduğu gibi bu mail sistemide oldukça güvenilir ve hızlı olan bir mail sistemi. Sade bir yapıya sahip olmakla sizlere kullanıcı dostu bir arayüzle sunuluyor. Yandex Mail, Dünya üzerinde ve özellikle Rusya üzerinde popüler olan bir mailleşme sistemidir. Ülkemize girdiği günden beri aktif bir şekilde kullanılmaktadır ve insanlarımız tarafından mailleşme sistemide yine aynı şekilde aktif bir şekilde kullanılıyor. Yandex Mail’e kayıt olmak için aşağıda yer alan yönergeleri uygulamayı deneyebilirsiniz…

Yandex Mail’e Kayıt Olma Aşaması

– Öncelikle Yandex Mail’e kayıt olabilmek için https://mail.yandex.com.tr/ bu adrese giriyorsunuz. Resmi Yandex Mail adresine girdikten sonra diğer aşamalara geçiş yapıyorsunuz.

– Siteye girdikten sonra sizleri bir ekran karşılayacak ve bu ekranda bulunan ”kayıt” butonuna basarsanız kayıt olmak için karşınıza bir sayfa çıkacaktır.

– Bu sayfada sizlerden; ”Ad, soyad, kullanıcı adı, şifre, şifre tekrarı, cep telefonu numarası” gibi bilgiler istenecektir. Bunun haricinde alt kısımda kullanıcı sözleşmesini kabul edebileceğiniz bir tik bulanacaktır. Bunun altında da ”kaydol” butonu yer alacaktır.

– Tüm herşeyi doğru bir şekilde girdikten sonra eğer bu kaydol butonuna basarsanız Yandex Mail’e kayıt olmuş olursunuz. Sizi bir ekran karşılar ve bu ekranda sizlerin gönderilen ve alınan mailleri görüntülenir. İsterseniz hemen deneme amaçlı bir mail gönderebilirsiniz.

Evet, yukarıda anlattığımız şekilde Yandex Mail’e kayıt olabilirsiniz. Güvenilir bir mailleşme sistemi olan Yandex Mail’e sizler halen katılmadıysanız yukarıda anlattığımız şekilde hemen kayıt olarak maillerinizi güven altında tutabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir