Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Bu yazımızda sizlere ücretsiz olarak nasıl hotmail kayıt olabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle sizlere biraz hotmail servisinden bahsetmek istedik. Eğer direkt olarak kurulum aşamasına geçmek istiyorsanız alt taraftaki adım adım anlatımı okuyarak başlayabilirsiniz.
HOTMAİL KAYDOL

Hotmail, Türkiye’de ve dünyada 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Yani 2016 yılı itibariyle 21 yaşına girecektir. Microsoft’un kurduğu Hotmail Kur servisi aynı zamanda Msn, Outlook ve Skype olarak kullanılmaktadır. Yani daha açıkça söylemek gerekirse, tek bir Hotmail açarak hem bir msn hesabına, hem Outlook hesabına sahip olacaksınız. Ayrıca skype üyeliğinizde sağlanmış olacak. Ancak MSN hizmeti 2011 yılında kapandığı için artık onu kullanamazsınız. Bu yüzden Hotmail kaydol işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman şimdilik kullanabileceğiniz hizmetler 2 tanedir. Hem mail servisi olarak kullanabilirsiniz, hem de skype programında görüşme yapmak için. Daha fazla uzatmadan üst tarafta adım adım basit bir şekilde kaydolmayı anlattığımız Hotmail sistemine hemen siz de ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz.

HOTMAİL AÇ

Öncelikle www.hotmail.com linkimize tıklayalım.
Yaklaşık 1-2 saniye sonra sayfa açılacaktır. Açılan Hotmail Aç sayfasında sizden bir takım bilgiler istenecektir. Gerekli alanları doğru bir şekilde doldurunuz.
Sayfanın en altında bulunan güvenlik kodu doğrulamasını da düzgün bir şekilde girdikten sonra “Hesap Oluştur” butonuna basabilirsiniz.
Şifre kısmında hata alırsanız: Şifrenizin en az 8 haneli olması gerektiğini, içerisinde 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 rakam ve 1 özel işaret bulunması gerektiğini unutmayınız.
Örnek şifre: “123456Aa.” Bu şifre örnektir. KULLANMAYINIZ. Kolay şifreler seçerseniz hesabınız çalınabilir.
Hotmail kaydol başlığımızın sonuna geldik. Aklınıza takılan herhangi bir problem veya bu konuyla ilgili yapamadığınız bir yer varsa çekinmeden bizlere sorabilirsiniz. ALLAH ın izniyle kısa sürede sorduğunuz soruyu cevaplamaya çalışacağız.

5 thoughts on “Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

  1. selam arkadaşlar ben aleyna instagramım için emailimi değiştirmek istiyorum çünkü unuttum yardımcı olmak için bana ulaşabilir misiniz instagram hesabım aleyna.qe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir